Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Pozyskiwanie i wymiana punktów

Nasz Program Lojalnościowy sprawia, że zakupy w naszym sklepie są jeszcze bardziej atrakcyjne. Każdy użytkownik zarejestrowany w naszym sklepie może zbierać punkty za zakupy produktów, wystawione opinie oraz uzyskać rabat 10% na pierwsze zakupy za zapisanie się do newslettera.

Robiąc zakupy otrzymujesz punkty

Docenimy każdą Twoją aktywność w sklepie. Każdy zakup w naszym sklepie premiowany jest punktami w Programie Lojalnościowym. Każda wydana złotówka to 1 PKT. Podczas zakupu otrzymujesz informacje o liczbie punktów przyznanych za zakup konkretnego towaru.

1 PKT ZA KAŻDĄ ZŁOTÓWKĘ

Wystawiaj opinie o produktach

Za każdą zaakceptowaną przez obsługę sklepu opinię o produkcie również zdobywa się punkty. Możesz zaopiniować dowolną ilość zakupionych przez Ciebie produktów. Za ocenę produktu zdobędziesz 5 PKT a za opinię 10 PKT.

10 PKTza każdą
zatwierdzoną
opinię

Zapisz się do naszego newslettera

Punkty otrzymują również zarejestrowani klienci, którzy zapiszą się do naszego newslettera, dzięki niemu otrzymasz informacje o promocjach, nowościach i innych akcjach w naszym sklepie na swój e-mail.

-10%za zapisanie do
newslettera

 

 

 

Zobacz progi rabatowe

2000 PKT to 2% rabatu na towary nieprzecenione i nowości

5000 PKT to 5% rabatu na towary nieprzecenione i nowości

8000 PKT to 8% rabatu na towary nieprzecenione i nowości

12000 PKT to 10% rabatu na towary nieprzecenione i nowości

18000 PKT to 15% rabatu na towary nieprzecenione i nowości

25000 PKT to 20 % rabatu na towary nieprzecenione i nowości

Ile mam punktów?
Liczbę posiadanych punktów możesz sprawdzić logując się na swoje konto. W sekcji "Program Lojalnościowy" zobaczysz ile masz punktów. Przejdź do swojego konta aby sprawdzić ilość punktów

pixel