Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Szczęśliwy Skarabeusz Chepri

( ilość produktów: 27 )

Z zawiłej sieci hieroglifów, umieszczonej na ścianach tajemniczych korytarzy piramid, wyfrunął mały chrząszcz, symbol wędrówki słońca po niebie i odrodzenia. Wylądował w naszej wyobraźni, a następnie tej kolekcji, pod postacią złotych kolczyków oraz naszyjników z sercem ze szlachetnego kamienia. Szczęśliwy Skarabeusz Chepri to linia, z której jesteśmy szczególnie dumni, bowiem łączy w sobie naszą miłość do piękna, biżuterii i odrobiny magii. Mamy nadzieję, że te produkty skradną i Twoje serce!

 

Zwróć uwagę na różnorodność biżuterii z tej kolekcji. Choć szczęśliwe skarabeusze, pod których postacią ukrył się egipski bóg Chepri, mają jednakowy kształt, to różnią się od siebie, za sprawą szlachetnych kamieni, osadzonych w złocie i srebrze. Czekają na Ciebie naszyjniki i kolczyki, w których umieściliśmy:

  • kwarc rutylowy,
  • rubin,
  • akwamaryn,
  • perydot,
  • szmaragd,
  • topaz

 

Inne kamienie, nęcące blaskiem i intensywnymi kolorami, które przepięknie się prezentują. Niech ten symbol odrodzenia codziennie przypomina Ci o tym, że masz siłę, by się rozwijać i zamieniać w coraz lepszą wersję siebie!

 

Magiczne właściwości amuletów z kamieniami naturalnymi

 

Hieroglify przedstawiające sympatycznego żuczka znajdziemy w wielu egipskich świątyniach, a badacze do dzisiaj zastanawiają się nad rolą tego niezwykle majestatycznego owada w starożytnym kulcie religijnym. Szczęśliwy skarabeusz Chepri może być również Twoim symbolem pozytywnej przemiany, a jednocześnie przepięknym dodatkiem do wielu stylizacji. Nawet dzisiaj amuletom tym przypisuje się magiczną moc, która w dużej mierze zależna jest od użytego kamienia naturalnego. Każdy z nich ma bowiem całkowicie odmienne właściwości: jedne mają pomóc w budowaniu trwałych relacji, inne w znalezieniu miłości na całe życie, a jeszcze kolejne pomagają podobno w radzeniu sobie z codziennym stresem.

 

Jaką moc mają szczęśliwe skarabeusze Chepri z poszczególnymi kamieniami naturalnymi?

 

Topaz: kamień wytrwałości i kreatywności. Przypisuje się mu moc ułatwiającą pokonywanie wszelkich trudności, a także wspomagającą rozwój duchowi i umysłowy. Często określa się go też jako kamień dążenia do celu.

 

Amestyst: szczęśliwe skarabeusze Chepri mają pomóc właścicielce w zapanowaniu nad własnymi słabościami i odnalezieniu spokoju w nawet najbardziej stresujących sytuacjach.

 

Cytryn: kojarzony jest z radością, słońcem i bogactwem. Jeżeli uważasz się za optymistkę i poszukujesz biżuterii, która świetnie będzie pasować do Twojego charakteru, to właśnie amulety z cytrynem będą perfekcyjnym wyborem.

 

Szmaragd: nazywany często kamieniem młodości, ale także płodności i miłości. Świetny wybór dla wszystkich kobiet, dla których liczy się umacnianie więzi z partnerem oraz dziećmi.

 

Perydot: ma dodawać odwagi do walki o spełnianie marzeń. Utożsamia się go z wewnętrzną energią, niektórzy (np. Indianie) przypisują mu natomiast magiczną moc uzdrawiania.

 

Granat: kamień odpędzający smutne myśli. Szczęśliwy skarabeusz Chepri w połączeniu z granatem posiada podobno właściwości regenerujące i wspiera właścicielkę w walce z chorobami.

 

Rubin: kojarzymy go z nieokiełznaną pasją i namiętnością. Ma przynosić osobie noszącej amulet szczęście w miłości.

 

Kamień Księżycowy: wzmacnia kobiecą intuicję, chroni w podróży i dodaje pewności siebie. Przypisuje się mu też moc obrony przed podejmowanie niewłaściwych, zbyt pochopnych decyzji.

 

Zapoznaj się z całą naszą ofertą i zamów szczęśliwego skarabeusza Chepri ze swoim ulubionym kamieniem naturalnym!

pixel