Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Biżuteria z Cyjanitem

( ilość produktów: 4 )

   

   Cyjanity to niebieskie krzemiany glinu. Mają wyjątkową cechę – w zależności od kąta padania światła zmieniają swoją barwę. Największe złoża tego minerału posiadają Indie, ale wydobywany jest także w Birmie, USA, Brazylii, Tanzanii, Kenii i Rosji.

Nazwa tego kamienia pochodzi od jego koloru: greckie słowo „kyanos”, który oznacza po prostu niebieski. Naturalne cyjanity mają barwę od jasnoniebieskiej po ciemnogranatową, ale spotkać można również kamienie szare, białe i zielone.

Jego niezwykłość polega na tym, że energia tego kamienia potrafi budować most między intuicją a umysłem, sprawiając, że noszące go osoby potrafią patrzeć na świat w sposób nieszablonowy i dostrzegają rzeczy i powiązania, których inni nie widzą. Wszystko dlatego, że kamień ten wspiera w duchowym i intelektualnym rozwoju oraz wzmacnia siłę charakteru. Z tego też powodu cyjanit zwany jest kamieniem przełomu, bo noszony w odpowiednim momencie życia pozwala na zmianę myślenia i wspiera trudne decyzje. Znakomicie nadaje się również dla osób, od których wymagana jest elokwencja, wiedza i siła przekonywania, słowem dla wszystkich zajmujących się w życiu zawodowym relacjami z innymi ludźmi.

Nasz komplet – złota zawieszka i kolczyki z cyjanitem sprawią, że każda obdarowana nimi kobieta zyska blask w oczach. Nie tylko dlatego, że ten kamień przepięknie odbija światło ale też z powodu jego mocy, która sprawia, że noszącego go człowieka otacza zebrana pod ziemią przez miliony lat dobra energia.

Cyjanit polecamy również dla osób spod znaku: barana, byka oraz wagi.

 

 

pixel