Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Pierścionki zaręczynowe

( ilość produktów: 22 )

Ich wyjątkowe piękno jest wynikiem najwyższej dbałości o jakość oraz obsesji w tworzeniu najdoskonalszych wzorów biżuterii jakie tylko można sobie wymarzyć. Nasze pierścionki zaręczynowe tworzymy ze złota próby 585 oraz brylantów koloru H o czystości Si/Si2 – dzięki fantastycznie dobranym surowcom jesteśmy w stanie stworzyć naprawdę olśniewające kompozycje, które bez wątpienia skradną serce Twojej wybranki.

Choć dysponujemy bardzo rozbudowanym asortymentem gotowej już biżuterii, istnieje oczywiście możliwość wykonania projektów indywidualnych lub zamówienia rozmiaru danego wzoru, jeżeli nie jest aktualnie dostępny na stronie. Głęboko wierzymy, że to właśnie jeden z naszych modeli stanie się symbolem łączącej Was miłości!

Złote pierścionki zaręczynowe z brylantem i naturalnymi kamieniami szlachetnymi

Tego rodzaju biżuterię zwykle dla swojej partnerki wybiera mężczyzna, gdyż ma ona świadczyć o jego poważnych zamiarach i stałości uczuć. Choć znalezienie idealnego złotego pierścionka zaręczynowego z brylantem może wydawać się na początku dość karkołomnym zadaniem, na pewno świetnie sobie z nim poradzisz. Przygotowaliśmy blisko 40 unikatowych projektów, wśród których na pewno kryje się ten jedyny, stworzony specjalnie dla damy Twojego serca. Daj sobie chwilę na zastanowienie się, czy Twoja ukochana woli biżuterię w klasycznym czy raczej nowoczesnym stylu i jakie kamienie naturalne lubi najbardziej. Pomyśl też, czy przypadną jej do gustu minimalistyczne pierścionki zaręczynowe ze złota, czy wybrałaby dla siebie coś bardziej wytwornego. Później dokładnie obejrzyj każdą z naszych propozycji, a przekonasz się, że znalezienie właściwego pierścionka zaręczynowego z brylantem wcale nie jest takie trudne. Zwłaszcza, gdy do dyspozycji masz tak elegancką biżuterię jak nasza :)

Czemu warto zamówić jeden z naszych wyrobów jubilerskich?

Musisz przyznać, że oświadczanie się najważniejszej kobiecie Twojego życia mając w ręku biżuterię z sieciówki nie brzmi zbyt romantycznie. Lepiej wybrać niewielką, rodzinną firmę MyOnyks! Pokaż wybrance, że naprawdę Ci na niej zależy i wybierz jeden z unikatowych projektów stworzonych ręcznie przez polskich rzemieślników: mamy np. złoty pierścionek zaręczynowy z brylantami i topazem z kształcie serca lub zachwycające modele z efektownym szmaragdem bądź rubinem w stylu art déco. Gwarantujemy, że tak wyjątkowe wyroby sprawią ogromną radość Twojej przyszłej żonie.

pixel