Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Marokański Sen

( ilość produktów: 22 )

Nasz mały świat biżuterii, który mieni się blaskiem żółtego lub białego złota oraz kamieni szlachetnych, ma pewien niezwykły kącik. Dobrze, że udało Ci się go znaleźć, bowiem czeka tu na Ciebie wspaniała biżuteria z kolekcji Marokański Sen! Niczym w prawdziwym, królewskim skarbcu, znajdziesz tu niepowtarzalne i zachwycające ozdoby takie, jak zawieszki, pierścionki czy kolczyki.

 

W złocie wysokiej próby osadziliśmy kamienie o najróżniejszych barwach. Mamy dla Ciebie choćby zawieszkę z cytrynem, który lśni jak piasek Sahary, rozciągającej się w południowej części kraju. Zwróć uwagę także na pierścionki czy kolczyki z niebieskimi oczkami topazu. Powstały one z inspiracji czystymi wodami Atlantyku, którego fale uderzają w zachodni brzeg Maroka. Z kolei fioletowe ametysty i lub głębokie granaty są jak zachód słońca, który kończy upalny dzień i zwiastuje rychły sen.

 

Biżuteria z tej kolekcji to doskonały pomysł na prezent lub uzupełnienie zawartości Twoje szkatułki, bowiem lśni bajkowym blaskiem, rodem z przedziwnego, odległego świata.

pixel