Złote zawieszki do naszyjników

ilość znalezionych towarów: 113

Zazwyczaj tego rodzaju wyroby jubilerskie wykorzystuje się do uatrakcyjnienia stylizacji, ponieważ biżuteria złota sama w sobie jest bardzo elegancka, a dobrze dobrany naszyjnik pozwala perfekcyjnie wyeksponować dekolt. Jednak nasze zawieszki z kamieniami szlachetnymi to coś więcej – patrząc na którąkolwiek z nich trudno nie odnieść wrażenia, że tkwi w niej jakaś tajemnicza magia, a każdy z produktów został stworzony dla konkretnej osoby. Być może dostrzegasz już wśród nich własny talizman, który od tej pory będzie towarzyszył Ci każdego dnia?

Pełne magii kolekcje zawieszek złotych zdobionych kamieniami szlachetnymi

Onyks specjalizuje się w wytwarzaniu biżuterii niebanalnej, przygotowujemy ją w całości według autorskich projektów. Do naszych ulubionych wyrobów należą przepięknie wykonane, szczęśliwe skarabeusze Chepri. W Starożytnym Egipcie żuki te były czczone jako zwierzę święte, widziano w nich przede wszystkim symbol odrodzenia i inspirującej wytrwałości w dążeniu do celu. Do dzisiaj nie wszystkie ich sekrety zostały odkryte - badacze podejrzewają np., że w swoich wędrówkach kierują się… Drogą Mleczną!

Doskonałość formy zawieszki przedstawiającej skarabeusza ze złożonymi jeszcze skrzydełkami łączy się tutaj z różnorodnymi kamieniami szlachetnymi: m.in. agatem zielonym, rubinem, kamieniem księżycowym, lapis lazuli, szafirem, akwamarynem – każdy z nich ma odmienne znaczenie i pozwoli Ci się poczuć absolutnie wyjątkowo. Jeżeli fascynuje Cię zapomniana magia amuletów mających chronić posiadacza przed mrocznymi mocami, na pewno spodobają Ci się też nasze małe dzieła sztuki z kolekcji „Oko Proroka”.

Intrygująca biżuteria Marokański Sen i Katana

Autorskie zawieszki złote zdobione kamieniami szlachetnymi z kolekcji Marokański Sen będą pasować do każdej Twojej kreacji i sprawią, że będziesz prezentować się zdecydowanie bardziej majestatycznie. Jeżeli uwielbiasz natomiast uroczy minimalizm, koniecznie wybierz kolekcję Katan – biżuteria ta idealnie sprawdzi się podczas najbardziej uroczystych okazji.

W ofercie nie brakuje też wielu innych zawieszek wykonanych ze złota próby 585 i wysadzanych kamieniami szlachetnymi – od motylków udekorowanych cyrkoniami, przez produkty z pierwszą literką Twojego imienia, aż po znaki zodiaku. Znajdź swój ulubiony wzór i dodaj do swojego życia szczyptę magii!

pixel