Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Oko proroka

( ilość produktów: 24 )

Tworzenie biżuterii jest naszą pasją i dzięki temu nie brakuje nam pomysłów na wyjątkowe produkty. Inspiracje czerpiemy nawet najbardziej orientalnych lub niepowtarzalnych symboli i znaków. Bodźcem, dzięki któremu powstały naszyjniki, pierścionki i kolczyki z tej kolekcji, było oko proroka i fascynacja tym niezwykłym kształtem oraz jego symboliką.

 

Tradycyjny turecki nazar, w naszej odsłonie, łączy w sobie nowoczesną prostotę formy, ale także czar i urok, tkwiący w lśniących szmaragdach, ametystach, topazach lub cytrynach. Te szlachetne kamienie tworzą centrum każdego ze skarbów, a ich intensywny kolor może wybrzmieć dzięki temu, że jest otoczony żółtym lub białym złotem wysokiej próby. Głębia barwy dowolnego kamienia zachwyca, tym bardziej że jest skontrastowana z jasnymi cyrkoniami, dopełniającymi charakterystyczny kształt oka proroka.

 

Jeśli lubisz biżuterię, która łączy w sobie artyzm wykonania, nieprzeciętną formę i przede wszystkim urok, upewnij się, że w twojej kasetce nie zabraknie czarującego nazara.

pixel