Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Biżuteria złota z kamieniami szlachetnymi

( ilość produktów: 338 )

Tego rodzaju wyroby to specjalność salonów jubilerskich Onyks! Biżuteria złota z kamieniami naturalnymi jest naszą pasją już od ładnych kilku dekad, gdyż historia naszej rodzinnej firmy sięga roku 1989. Czerpiemy ogromną radość z tworzenia niebanalnych, całkowicie autorskich projektów, których na pewno nie znajdziesz w innych sklepach online. Pragniemy, aby każda zawieszka, pierścionek, kolczyki czy naszyjnik były absolutnie wyjątkowe, dokładnie tak samo jak noszące je kobiety. Dlatego w przygotowanie wyrobów jubilerskich, które możesz znaleźć w tej kategorii, wkładamy mnóstwo serca i czuwamy nad perfekcyjnym dopracowaniem nawet najmniejszych szczegółów ozdób tworzących kolekcje MyOnyks. O jakość złotej biżuterii z naturalnymi kamieniami szlachetnymi dbają zaufani, polscy rzemieślnicy, z którymi współpracujemy już od lat. Wszystko to sprawia, że każdy z naszych produktów ma w sobie szczyptę magii i stoi za nim ciekawa historia.

 

Nie interesują nas masowo produkowane, powtarzalne ozdoby – rzuć okiem na naszą ofertę, a sama się przekonasz, że wiele pierścionków czy naszyjników dostępnych jest w naprawdę niewielkich, limitowanych seriach.

 

Unikatowa biżuteria z kamieniami szlachetnymi podarowanymi nam przez naturę

 

Choć na rynku już od dawna można znaleźć syntetyczne szafiry czy rubiny, my nigdy nie stosujemy ich w naszych projektach. Głęboko wierzymy bowiem, że to właśnie biżuteria z kamieniami naturalnymi w oprawie ze złota jest prawdziwym ucieleśnieniem szlachetnego piękna, któremu nigdy nie dorównają błyskotki niewydobyte z głębi ziemi, lecz wyprodukowane na liniach technologicznych.

 

Zdajemy sobie jednak sprawę z tego, jak różne gusta mają nasze Klientki, dlatego przygotowałyśmy bardzo szeroki asortyment, w którym złota biżuteria z naturalnymi kamieniami szlachetnymi dostępna jest w setkach wariantów imponujących swoją różnorodnością. Każdy z nich jest piękny na swój własny, unikalny sposób: jedne z Was pokochają zawieszki z kolekcji Marokański Sen przywodzące na myśl „Baśnie tysiące i jednej nocy”, innym spodobają się surowe w swej formie, minimalistyczne pierścionki i kolczyki Katana.

 

Koniecznie zapoznaj się z całą ofertą MyOnyks, w sprzedaży znajdują się też przepięknie wykonane amulety i talizmany, na przykład nasze słynne Magiczne Skarabeusze!

pixel